• News Portal

  • आज :

  ताजा शिर्षकहरु

  चर्चित शिर्षकहरु

  रोचक-विचित्र

  एनिभर्सरीमा श्रीमानले श्रीमतीलाई उपहार दिए चन्द्रमामा तीन एकड जग्गा

  2.2K
  SHARES


  काठमाडौं । राजस्थानका अजमेर जिल्लाका व्यापारी धर्मेन्द्र अनिजा आज भोली चर्चामा छन् । उनले श्रीमतिको चन्द्रमामा जमिन किन्ने सपना साकार गरेका छन् ।

  उनले २४ डिसेम्बरमा आफ्नो आठौँ बैवाहिक एनिभर्सरीमा श्रीमतीलाई चन्द्रमाको तीन एकड जमिन किनेर उनले उपहार दिएका हुन् । उनले बीबीसीसँग कुरा गर्दै भने – मैले अघिल्लो वर्ष नै अब आउँने एनिभर्सरीमा श्रीमतीलाई चन्द्रमामा जमिन किनेर उपहार दिने सोच बनाएको थिएँ ।

  यो सपना पुरा गर्न धेरै सजिलो थिएन । लाखौँ प्रयासपछि सपना साकार भएको हो । उनले श्रीमति सपना अजिना भन्छिन्–उपहारमा चन्द्रमाको जमिन पाएर म निकै खुसी भएको छु । सायद संसारकै भाग्यमानी महिला म नै हुँ । खुसीको कारण रुन मन लागेको छ ।

  सञ्चारकेन्द्र
  emailsanchar@gmail.com

  नेपालका उत्कृष्ठ १० अनलाइन पत्रिकाहरु भित्र पर्ने सञ्चारकेन्द्र डटकम २०७० जेठ १५ गतेदेखि सञ्चालनमा छ । यो अनलाइन मिडिया ‘सम्पूर्ण विचार, समाचार र सूचनाहरुको केन्द्र’का रुपमा स्थापित हुँदै गइरहेको छ ।

  सञ्चारकेन्द्रबाट थप +
  प्रतिक्रिया

  आजको ट्रेन्डिङ