• News Portal

  • आज :

  ताजा शिर्षकहरु

  चर्चित शिर्षकहरु

  समाचार

  नेकपाका ३ कार्यकर्ता काठमाडौंबाट गिरफ्तार

  1K
  SHARES

  काठमाडौँ । नेत्र विक्रम चन्द ‘विप्लव’ नेतृत्वको नेपाल कम्युनिष्ट पार्टीका तीन जना कार्यकर्ता शुक्रबार काठमाडौँ उपत्यकाबाट गिरफ्तार परेका छन् । गिरफ्तार पर्नेमा दोलखाको तामाकोशी गाउँपालिका–४ का ४३ वर्षीय पुर्णबहादुर श्रेष्ठ, ओखलढुंगाको चम्पादेवी–१० का ४१ वर्षीय नारनबहादुर तोलाङगी र दोलखाको भिमेश्वर–६ का ३५ वर्षीय सरोजप्रसाद न्यौपाने छन् ।

  उनीहरुलाई चन्दा असुलीको आरोपमा गिरफ्तार गरिएको महानगरीय प्रहरी अपराध महाशाखाले जनाएको छ । यस्तै नेकपा निकट जनगणतान्त्रिक सम्पर्क मन्चका महासचिव पुर्ण श्रेष्ठलाई प्रहरीले बिहिबार गिरफ्तार गरेको छ ।

  काठमाडौँको बाजालु नजिकैबाट प्रहरीले श्रेष्ठलाई गिरफ्तार गरेर हिरासतमा लिएको नेकपाले संचारकेन्द्रलाई जानकारी दिएको छ । आफ्नो संगठनका महासचिवलाई विनाकारण गिरफ्तार गरेर वेपत्ता पारेको भन्दै जनगणतान्त्रिक सम्पर्क मन्चले सार्वजनिक गरी रिहा गर्न माग गरेको छ ।

  सञ्चारकेन्द्र
  [email protected]

  नेपालका उत्कृष्ठ १० अनलाइन पत्रिकाहरु भित्र पर्ने सञ्चारकेन्द्र डटकम २०७० जेठ १५ गतेदेखि सञ्चालनमा छ । यो अनलाइन मिडिया ‘सम्पूर्ण विचार, समाचार र सूचनाहरुको केन्द्र’का रुपमा स्थापित हुँदै गइरहेको छ ।

  सञ्चारकेन्द्रबाट थप +
  प्रतिक्रिया